Vytautui Simeliui – garbingas Umanės miesto apdovanojimas
2023 m. Liepos 28
d.
Liepos 27 dieną Radviliškio rajono savivaldybėje apsilankė delegacija iš draugaujančio Ukrainos Umanės miesto, kuri už nuopelnus plėtojant miestų draugystę medaliu apdovanojo buvusį merą, Radviliškio ir Umanės draugystės klubo vadovą Vytautą Simelį.
Sprendimą apdovanoti V. Simelį Umanės valdžia priėmė 2022 metų birželio 8 dieną, tačiau dėl Ukrainoje vykstančio karo tik dabar atsirado galimybė šio miesto delegacijai atvykti į Radviliškį ir oficialiai įteikti apdovanojimą.
Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2023-07-28 14:29:56