Pasirinkite kalbą

Naujienos

Žemės diena Kutiškių daugiafunkciame centre „Mes – žemės vaikai“

2023 m. Kovo 21 d.


Kovo 20 d. Kutiškių daugiafunkciame centre buvo minima Žemės diena. Į centro salę susirinkusius vaikučius sveikino už lango šviečianti Saulytė, Varna bei Boružėlė. Vaikai grožėjosi žemės vaizdais, deklamavo eilėraščius, atliko darbelius, o, kad žemelė būtų kuo švaresnė, išrūšiavo šiukšles. Su džiaugsmu kiekvienas apžiūrėjo žemės rutulį, prižadėdami žemę saugoti, mylėti, tvarkyti, gražinti ir ja rūpintis. Vaikai kūrė darbelius iš antrinių žaliavų, taip prikeldami juos antram gyvenimui. 

Po veiklos aktų salėje vaikučiai rinkosi darželio kieme ir ten papuošė  krūmelį, stebėjo keliamus paukšteliams inkilėlius, leido į dangų margaspalvius balionus. 

Šventės pabaigoje kiekvienos grupės laukė prizai – padėkos  už puikų dalyvavimą šventėje.

IU mokytoja Samanta Tarvydaitė

Paskutinis atnaujinimas: 2023-03-21 15:26:51