Žiema, žiema, bėk iš kiemo!
2023 m. Vasario 22
d.
Užgavėnės – žiemos šventė, simbolizuojanti žiemos išvarymą siekiant prisišaukti pavasarį. Šventė žavi liaudišku humoru ir kūrybingumu. Pagrindiniai šventės simboliai – persirengėliai, kaukės, blynai, Lašininio ir Kanapinio kova, Morės deginimas.
Vasario 20 d. Kutiškių daugiafunkciame centre jau nuo pat ryto vyko linksmas šurmulys. Vaikai su grupės mokytojomis persirenginėjo bei pasipuošė savo gamintomis kaukėmis. Nuo vaikučių neatsiliko ir daugiafunkcio centro darbuotojai. Linksmai nusiteikę, pasiruošę visi susirinko kieme, kur dainavo, šoko, dūko. Kurstyti žaismingą nuotaiką padėjo Kanapinis, kuris nugalėjo Lašininį. ,,Žiema, žiema bėk iš kiemo“ – aidėjo per visą Kutiškių daugiafunkcio centro kiemą. Vaikai kartu su auklėtojomis stebėjo Lašininio ir Kanapinio kovą, degino Morę, skanavo gardžiais blynai bei kakava ir garsiai šaukdami vijo žiemą.
Kutiškių daugiafunkcio centro informacija
Paskutinis atnaujinimas: 2023-02-22 09:52:58