Edukacinis užsiėmimas „Molio džiaugsmas“
2022 m. Gegužės 19
d.
17.00 val. Daugėlaičių pramogų ir šokių salėje
Edukacinis užsiėmimas „Molio džiaugsmas“. Edukacinis užsiėmimas, skirtas kūrybiškai praleisti laisvalaikį, lavinant meninius įgūdžius. Edukaciją ves Gabrielė Gakštytė.
Paskutinis atnaujinimas: 2022-05-16 11:05:45