Pasirinkite kalbą

Renginiai

Edukacinis užsiėmimas „Molio džiaugsmas“

2022 m. Gegužės 19 d.


17.00 val. Daugėlaičių pramogų ir šokių salėje

Edukacinis užsiėmimas „Molio džiaugsmas“. Edukacinis užsiėmimas, skirtas kūrybiškai praleisti laisvalaikį, lavinant meninius įgūdžius. Edukaciją ves Gabrielė Gakštytė.

Paskutinis atnaujinimas: 2022-05-16 11:05:45