Edukacinis užsiėmimas „Molio džiaugsmas“
2022 m. Lapkričio 8
d.
15.00 val. Daugėlaičių pramogų ir šokių salėje
Edukacinis užsiėmimas „Molio džiaugsmas“. Dalyviai susipažins su keramikos istorija, lipdymo technika, patys galės nusilipdyti unikalų dirbinį. Edukaciją ves mokytoja Gabrielė Gakštytė.
Paskutinis atnaujinimas: 2022-11-07 08:11:44