Iniciatyva „Pakviesk mamą fotosesijai“
2022 m. Gegužės 1
d.
12.00–17.00 val. Šniūraičių bendruomenės namų kieme
Iniciatyva „Pakviesk mamą fotosesijai“. Bendruomenės namų kieme papuoštose erdvėse bus galima nusifotografuoti su mama.
Paskutinis atnaujinimas: 2022-05-05 15:11:49