Pasirinkite kalbą

Renginiai

Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ažuolynas“ ir Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ koncertas

2022 m. Gruodžio 23 d.


18.00 val. Radviliškio miesto kultūros centre

Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ažuolynas“ ir Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ koncertas. Įėjimas su kvietimais.

Paskutinis atnaujinimas: 2022-12-16 15:17:35