Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ažuolynas“ ir Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ koncertas
2022 m. Gruodžio 23
d.
18.00 val. Radviliškio miesto kultūros centre
Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ažuolynas“ ir Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ koncertas. Įėjimas su kvietimais.
Paskutinis atnaujinimas: 2022-12-16 15:17:35