Popietė „Saugai gamtą, saugai pats save“
2023 m. Gegužės 23
d.
16.00 val. Skėmių bibliotekoje
Popietė „Saugai gamtą, saugai pats save“. Popietė skirta tvarumui, joje dalyvauja Skėmių dienos centro ugdytiniai „Saulės vaikai“.
Paskutinis atnaujinimas: 2023-05-19 08:04:22