Radviliškio dailės mokyklos Šeduvos skyriaus ir Sidabravo pagrindinės mokyklos mokinio Gvido Velykio tapybos darbų paroda „Gamta–mano veidrodis“
2025 m. Gegužės 2
d.
8.00–17.00 val. Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro salėje
Radviliškio dailės mokyklos Šeduvos skyriaus ir Sidabravo pagrindinės mokyklos mokinio Gvido Velykio tapybos darbų paroda „Gamta–mano veidrodis“. Paroda veiks iki gegužės 30 d.
Paskutinis atnaujinimas: 2025-04-28 11:44:52