Respublikinio dailės mokytojų ir menininkų plenero „Kurkime kartu 2021“ darbų parodos „Užmirštas geležinkelio miesto paveikslas“ atidarymas
2023 m. Sausio 6
d.
18.00 val. Baisogalos kultūros centre
Respublikinio dailės mokytojų ir menininkų plenero „Kurkime kartu 2021“ darbų parodos „Užmirštas geležinkelio miesto paveikslas“ atidarymas.
Paskutinis atnaujinimas: 2022-12-30 10:11:43